KONST / Oljemålningar / Oljemålningar 13613408

nr 1361 3408

Oljemålningar

2 st, Oidentifierad konstnär. Kust ej signerad. Olja på duk, 44x28 cm

Kondition: skadad

Utrop:

500 kr

Såld:

900 kr

måndag 23 november 2020
kl 20:11:30