KONST / Oljemålningar / Oljemålningar 13613408
nr 1361 3408
Oljemålningar
2 st, Oidentifierad konstnär. Kust ej signerad. Olja på duk, 44x28 cm
Kondition: skadad
Utrop:
500 kr
Såld:
900 kr
måndag 23 november 2020
kl 20:11:30
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
800 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
700 kr (Budbetjänt)
800 kr